Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Wakacje z Młodzieżowym Centrum Kultury

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W poniedziałek (1 lipca) rozpoczyna się drugi tydzień atrakcyjnych, twórczych wakacji z Młodzieżowym Centrum Kultury. MCK przygotowało ofertę ciekawych zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży z Legnicy. Wszystkie proponowane formy mają charakter zajęć otwartych, są nieodpłatne i prowadzone przez nauczycieli zatrudnionych w MCK.
Wakacje z Młodzieżowym Centrum Kultury

Zajęcia przeprowadzone zostaną w dwóch budynkach - przy ul. Mickiewicza i Rataja, aby w pełni wykorzystać pracownie, jakimi dysponuje MCK.

II TYDZIEŃ WAKACJI: 1.07-5.07.2019r

 

1.

Robert Tracz

Warsztaty ceramiczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

2.

Janusz Narajewski

Warsztaty taneczne

12.00-15.00

 

Mickiewicza3, sala nr 15

3.

Agata Fedczyszyn

Warsztaty kreatywne

12.00-15.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

4.

Anna Czerska

Warsztaty wokalne

11.00-14.00

 

Mickiewicza3, sala nr 35

III TYDZIEŃ WAKACJI: 8.07-12.07.2019r

 

1.

Elżbieta Kowalska

Warsztaty plastyczne

11.00-14.00

 

Rataja 24,sala nr 24

2.

Danuta Szafrańska

Wakacje z książką-zajęcia czytelnicze dla najmłodszych

 

12.00-15.00

 

Rataja 24,sala nr 18

3.

Agata Fedczyszyn

Warsztaty kreatywne

12.00-15.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

 

 

 

IV TYDZIEŃ WAKACJI: 15.07-19.07.2019r

 

1.

Patrycja Kamola

Warsztaty wokalne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 35

2.

Elżbieta Kowalska

Warsztaty plastyczne

11.00-14.00

 

Rataja 24,sala nr 24

3.

Danuta Szafrańska

Wakacje z książką-zajęcia czytelnicze dla najmłodszych

12.00-15.00

 

Rataja 24,sala nr 18

V TYDZIEŃ WAKACJI: 22.07-26.07.2019r

 

1.

Rafał Owczarek

Warsztaty ceramiczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

2.

Marta Jarosińska

Warsztaty kreatywne

11.00-14.00

 

Mickiewicza3, sala nr 14

3.

Edyta Radzimska

Warsztaty teatralne

12.00-15.00

 

Mickiewicza3, sala nr 23

VI TYDZIEŃ WAKACJI: 29.07-2.08.2019r

 

1.

Marta Jarosińska

Warsztaty kreatywne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

2.

Rafał Owczarek

Warsztaty ceramiczne

 

10.00-13.00

Mickiewicza3, sala nr 13

3.

Ada Pankowska-Michalczyk

Warsztaty taneczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 15

4.

Mirosława Lickiewicz

Warsztaty plastyczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 14

5.

Edyta Radzimska

Warsztaty teatralne

12.00-15.00

 

Mickiewicza3, sala nr 23

VII TYDZIEŃ WAKACJI: 5.08-9.08.2019r

 

1.

Ewelina Dąbrowska

Warsztaty  językowe-j.angielski

13.00-15.00

 

Rataja 24,sala nr 26

2.

Danuta Sut-Kurykowska

Warsztaty językowe-j.francuski

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 26

3.

Ada Pankowska-Michalczyk

Warsztaty taneczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 15

4.

Mirosława Lickiewicz

Warsztaty plastyczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 14

5.

Bogusław Dolata

Tenis stołowy

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 20

VIII TYDZIEŃ WAKACJI: 12.08-16.08.2019r

 

1.

Joanna Górecka

Warsztaty plastyczne

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 24

 

 

2.

Jolanta Trawnik

Warsztaty muzyczne

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 20

3.

Bogusława Cybulak

Warsztaty teatralne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 23

4.

Piotr Krupa

Wakacje z szachami
i warcabami

12.00-15.00

 

Rataja 24,sala nr 27

IX TYDZIEŃ WAKACJI: 19.08-23.08.2019r

 

1.

Joanna Górecka

Warsztaty plastyczne

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 24

2.

Jolanta Trawnik

Warsztaty muzyczne

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 20

3.

Bogusława Cybulak

Warsztaty teatralne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 23

4.

Włodzimierz Rozbicki

Warsztaty modelarskie

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 1

5.

Beata Klimecka

Warsztaty taneczne Hi-Hop

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 15

6.

Piotr Krupa

Wakacje z szachami
i warcabami

12.00-15.00

 

Rataja 24,sala nr 27

X TYDZIEŃ WAKACJI: 26.08-30.08.2019r

 

 

1.

Beata Klimecka

Warsztaty taneczne Hi-Hop

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 15

2.

Franciszek Wilk

Wakacyjny Turniej szachowy 28.08.2019

g.11.00-14.00

 

Rataja 24,sala nr 27

3.

Piotr Krupa

Wakacyjny Turniej szachowy 28.08.2019

g.11.00-14.00

 

Rataja 24,sala nr 27

4.

Robert Tracz

Warsztaty ceramiczne

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 13

5.

Joanna Górecka

Warsztaty plastyczne

10.00-13.00

 

Rataja 24,sala nr 24

6.

Anna Rodak

Warsztaty batikowe

10.00-13.00

 

Mickiewicza3, sala nr 14



otomedia.pl



Dzisiaj
Środa 13 listopada 2019
Imieniny
Arkadii, Krystyna, Stanisławy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
otozlotoryja.pl © 2007 - 2019 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl